1/22/2016
11/30/2015
Świąteczny biało-złoty stroik DIY
Niecały miesiąc do Bożego Narodzenia! Choć z witryn sklepowych świąteczne dekoracje spoglądają na nas od początku listopada, to mnie dopiero teraz (i powoli) ogarnia ten cały szał. "Szał" w moim przypadku to zapewne zbyt dużo, ale postanowiłam, że część wystroju naszego mieszkania zrobię sama. I nie omieszkam się podzielić tym z Wami.
Dziś prosty stroik na stół. Można go również potraktować jako stroik adwentowy, bo wyszedł mi na cztery świeczki, jednak u nas będą odpalane wszystkie na raz.
Dziś prosty stroik na stół. Można go również potraktować jako stroik adwentowy, bo wyszedł mi na cztery świeczki, jednak u nas będą odpalane wszystkie na raz.
11/03/2015
Granulki Regent House - umilacze jesiennych wieczorów
Ciemne i zimne wieczory sprawiają, że świece zapachowe czy kominek są u mnie na porządku dziennym. I chyba nie tylko moim widząc natłok zdjęć na Insta przedstawiających ceramiczne cudeńka. Olejki, woski - albo tak jak u mnie - granulki zapachowe. U mnie te z Regent House.
Granulki zapachowe to połączenie naturalnej soli z olejkami zapachowymi.
Granulki zapachowe to połączenie naturalnej soli z olejkami zapachowymi.
10/22/2015
Nadmorskie Spotkanie Blogerów
W pierwszą sobotę października w Gdańsku odbyło się Nadmorskie Spotkanie Blogerów, na którym miałam okazję również być. Tym razem miejscem spotkania było Table-Top Cafe w Gdańsku.
Ciekawy wystrój wnętrza od początku przykuwał uwagę. Kolorowo, przytulnie i z bardzo miłą obsługą. I pysznym latte macchiato z syropem lawendowym.
10/08/2015
Galeria 55 - moje nowe miejsce pracy
Kiedy poprzednim razem pisałam o Galerii55 (o TU) pracowałam w mydlarni mieszczącej się "za ścianą". Minęło kilka miesięcy - ściana zniknęła (mydlarnia też), Galeria 55 powiększyła swój metraż a ja dołączyłam do jej ekipy. Każdego dnia odnajduję tu coś, co mi się podoba. Coś, co stanowi źródło inspiracji.
