Pokazywanie postów oznaczonych etykietą spotkanie blogerek Gdynia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą spotkanie blogerek Gdynia. Pokaż wszystkie posty

8/15/2019

Piękno na fali - Gdynia 27 lipca 2019

Piękno na fali - Gdynia 27 lipca 2019
Spotkanie blogerek? Dlaczego nie?! Ale nie tak typowo, jak to przeważnie bywa,  spotkanie owszem -  ale by dać coś od siebie, by podzielić się dobrem, ucieszyć choć trochę kogoś innego. Pomysłodawczynią tego spotkania była Kasia,  ale ona wie że mnie się długo o pomoc nie prosi i odmówić nie potrafią,  ale i tak w tym przypadku o odmowie nie mogło być miejsca.

Od rozmowy do działania u nas nie długa droga więc zaczęłyśmy działać i poszło...
I tak oto nadszedł dzień 27 lipca w którym To odbyło się spotkanie blogerek "Piękno na fali".


4/22/2018

Blogerskie Spotkanie w Gdyni. Relacja

Blogerskie Spotkanie w Gdyni. Relacja
Zaczęło się dużo wcześniej od rozmów z Dominiką z bloga Czerwona Filiżanka, której w głowie świtała wizja zorganizowania spotkania.  Od słowa do słowa i stanęło na tym, że spotkanie Dominika zorganizuje. Ja - jako osoba, która już coś tam organizowała - dałam kilka wskazówek.
Spodobała mi się wizja, że to Organizatorka ustala listę uczestników i do wybranych wysyła zaproszenia, bez zapisów, bez późniejszych fochów, że się ktoś nie dostał itp. Najlepsze rozwiązanie! Jeśli będę jeszcze kiedykolwiek coś organizowała, to na pewno również takową formę wybiorę.


LOKAL


Choć lokali w Gdyni jest wiele to ciężko znaleźć, który byłby idealny na tego typu spotkania. A jak już się znajdzie - wydawało by się idealny - to zawsze coś musi się zepsuć. O czym mowa? Zapraszam do przeczytania relacji Organizatorki TU.

Ja wymienię tylko plusy lokalu - mieliśmy piętro dla siebie, miejsc dla każdego wystarczyło, fotele choć ciężkie były wygodne a koktajl malinowy to rozkosz dla podniebienia.


ORGANIZATORKA


Organizatorka - Czerwona Filiżanka - Kochana bardzo dziękuję za zaproszenie! Stanęłaś na wysokości zadania i dopięłaś wszystko jak trzeba. Wielkie brawa dla Ciebie. Ciesze się, że pokonałaś obawy czy podołasz i pokazałaś wszystkim, że jak się chce to można! Cieszę się, że mogłam Ci odrobinę pomóc przy robieniu zdjęć.


UCZESTNICY


Uczestnicy - miło było mi spotkać znane mi już twarze, ale również mile poznałam nowe osoby. Taki to plus spotkań, że człowiek może spędzić choć chwilę z osobami o wspólnej pasji. Cieszę się, że choć między nami były osoby lekko ze sobą zwaśnione, to schowały na ten moment swoje żale i nie dały nic po sobie poznać. Tak się zachowują osoby dorosłe! Kilka znanych mi blogerek powinno brać z nich przykład.

Uczestnikami byli:
- Dominika Czerwona Filiżanka - Organizator
- Martyna Testuje i Opiniuje
- Kasia Sklerotyczka
- Michał Twoje Źródło Urody
- Monika Mama z Różową Torebką
- Dorota Coś Dla Duszy i Dla Ciała
- Paulina Cienistość
- Magda Curly Madeleine
- i ja Monika My Mix of Life








WYKŁADY


Nasze spotkanie swoimi wykładami uświetniły Panie z depilacja.pl oraz acidboost.com. W trakcie wykładu Pani z acidboost.com Monika (Mama z różową torebką) miała możliwość wypróbowania zabiegu na swojej twarzy.




Podczas spotkania Dominika obdarowywała nas upominkami od sponsorów. Było tego tak dużo, że opiszę je w kolejnym wpisie. Każdej z firm bardzo dziękuję.














Jeszcze raz bardzo dziękuję Dominice za zaproszenie. Szkoda, że mój ból głowy nie pozwolił mi na zostanie na dalszą część spotkania. Paulina - dziękuję za tabletkę! Swoja drogą - muszę się wybrać do lekarza z tymi moimi bólami głowy, bo ostatnio jakby wzmożone i gorzej mi się funkcjonuje.


Sponsorzy:

Zakazane Prezenty * Ziołolek * Biolonica * BasicLab * Chocolissimo * Prezenty.pl
Fiszki * Moja Butelka * Regenerum * Liqpharm * Palce Lizać * Zap-It
Semco * APN Cosmetics * Chic Chiq * Dabur * DMG Herbaty * Medical Beauty Group
Coffee Nation * Vita Liberata * Noble Health * Termokubki * ICB Pharma * Lavera
Bispol * Marion * Basilur * Uzdrowisko Busko Zdrój * Primavika * Aquaphor
Fresh&Natural * Luba * Stema * Twin Caps * Palestyna * Silcare * Lemax

W kolejnym wpisie pokażę co otrzymałam.

4/14/2017

Spotkanie blogerek w Gdyni, czyli Maybe Beauty 2017. Relacja

13
Spotkanie blogerek w Gdyni, czyli Maybe Beauty 2017. Relacja
Zaczęło się niewinnie - od przyjemnego popołudnia u Kasi, od fantastycznych zakupów prosto zza zachodniej granicy i solidnej porcji pysznego, kokosowego ciacha. Gdzieś pomiędzy książkami a kosmetykami stwierdziłyśmy, że cisza się dzieje w trójmiejskiej społeczności blogerek urodowych i że przydało by się jakieś spotkanie.
Od rozmów do czynów u nas niedaleko, a do wielkiego dnia - około miesiąca, więc nie traciłyśmy chwili i przystąpiłyśmy do działania. I tak zrodziło się MAYBE BEAUTY 2017.

6/03/2014

Gdyńskie Spotkanie Blogerek

85
Gdyńskie Spotkanie Blogerek
Słoneczny dzień spędzony w miłym towarzystwie i dodatkowo w fantastycznym miejscu.
Tak mogłabym podsumować owe spotkanie jednym zdaniem. Ale...
Copyright © 2014 Mix Of Life... , Blogger