5/04/2017

Village Candle Rio Carnival

Kto mnie zna, ten wie, że poza kosmetykami kocham również świece zapachowe. Mój dzisiejszy bohater "chodził" za mną już od dwóch lat. Cierpliwość moja została wynagrodzona i otrzymałam ten zapach jako upominek od Galerii 55 na Maybe Beauty w Gdyni.


W Galerii 55, znajdującej się w C.H. Riviera w Gdyni, oprócz Village Candle znajdziemy również świece Price's, Bridgewater, Colonial Candle i Goose Creek Candle. Dodatkowo wiem, że w najbliższych dniach pojawi się również marka Jody Lo! Istny raj dla świeco-maniaków!


Wracając do Village Candle - świece występują w 3 wielkościach:
- mała 270g
- średnia 453g
- duża 645g

Niezależnie od gramatury w każdym słoiczku znajdziemy dwa knoty, dzięki którym świece rozpalają się bezproblemowo, nie tworząc tzw."tunelu". Knoty nie kopcą.

Świeca po zgaszeniu

Bardzo podoba mi się fakt, iż na naklejce znajdziemy spis nut zapachowych. I tak w Rio Carnival znajdziemy: sea spray, lily, rose i sandalwood.
Zdecydowanie najbardziej czuć zapach morski, świeży, przyjemny. Róży nie wyczuwam wcale.
Intensywnie rozchodzi się po pokoju, ale czuć ją również subtelnie w innych pomieszczeniach. Nie należy do ciężkich i duszących zapachów, co mnie bardzo cieszy.
Nie byłam nigdy w Rio, ale jeśli tamtejszy karnawał tak pachnie to musi to być cudowne!

Piękny "basenik" - dwa knoty robią swoje:Zapach spodoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Idealny pomysł na prezent!


12 komentarzy:

Zostaw po sobie jakiś ślad - dzięki niemu łatwiej trafię do Ciebie.

Reklamy, komentarze typu "obserwujemy?" etc - na to nawet nie wysilaj klawiatury.

Copyright © 2014 Mix Of Life... , Blogger