Zatrzymajcie czas! Niech nie pędzi jak szalony! Niech zwolni! Albo ja niech przyspieszę...Wydawało by się jakby spotkanie "Piękno na fali" było dosłownie wczoraj, jakbym dopiero co napisała z niego relację, jakby wszystko to, co przyniosłam jeszcze leżało w torbach i czekało na rozpakowanie...A tu spora część już używana, wypróbowana i czeka na to, by powiedzieć coś więcej, podzielić się opinią. Poczekają - najpierw pokażę Wam co takiego dokładnie przyniosłam i jednocześnie o czym na pewno przeczytacie na blogu - prędzej czy później.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wydarzenia. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą wydarzenia. Pokaż wszystkie posty
8/15/2019
Piękno na fali - Gdynia 27 lipca 2019
Spotkanie blogerek? Dlaczego nie?! Ale nie tak typowo, jak to przeważnie bywa, spotkanie owszem - ale by dać coś od siebie, by podzielić się dobrem, ucieszyć choć trochę kogoś innego. Pomysłodawczynią tego spotkania była Kasia, ale ona wie że mnie się długo o pomoc nie prosi i odmówić nie potrafią, ale i tak w tym przypadku o odmowie nie mogło być miejsca.
Od rozmowy do działania u nas nie długa droga więc zaczęłyśmy działać i poszło...
I tak oto nadszedł dzień 27 lipca w którym To odbyło się spotkanie blogerek "Piękno na fali".
Od rozmowy do działania u nas nie długa droga więc zaczęłyśmy działać i poszło...
I tak oto nadszedł dzień 27 lipca w którym To odbyło się spotkanie blogerek "Piękno na fali".
10/14/2018
BeClinic - warto tu zajrzeć.
W piątek w sklepie BeClinic w Centrum Handlowym Riviera w Gdyni odbył się "Dzień z blogerkami" i ja również miałam okazję w tym dniu uczestniczyć. Jako blogerka otrzymałam zaproszenie właśnie od sklepu BeClinic, które bardzo mnie ucieszyło i za które jeszcze raz ogromnie dziękuję. A ponieważ sklep wygląda świetnie i panuje w nim bardzo miła atmosfera postanowiłam co nieco o nim napisać.
9/30/2018
Targi Beauty Days - krótka relacja i moje wrażenia.
Targi trwały w dniach 21-23 września, jednak ja dojechałam dopiero w piątek wieczorem, gdyż od wtorku byłam w Zakopanem na Targach Vitrel, ale to już służbowo.
Nocleg miałam w Otrębusach w Centrum Konferencyjnym Mazowsze razem z Dorotą, Magdą i Karoliną. Przy okazji to bardzo przyjemne miejsce noclegowe, aczkolwiek śniadania nie były w moim guście. Samo Centrum jest jak się później dowiedziałyśmy jest siedzibą Zespołu Mazowsze.
Centrum znajduje się bardzo blisko Nadarzyna i normalnie to było tylko kilka kilometrów, niestety na drogach trwały remonty i musiałyśmy tam dojechać ponad 20-kilometrowym objazdem. Całe szczęście, że Dorota miała auto i wielkie dzięki dla niej za podwożenie.
W Ptak Expo byłam już na jednej z edycji Meet Beauty i też była połączona z Targami Beauty Days i mniej więcej miałam jakąś wizję, jak można to zorganizować, jak to będzie wyglądało - tak wiecie taki zarys.
4/22/2018
Blogerskie Spotkanie w Gdyni. Relacja
Spodobała mi się wizja, że to Organizatorka ustala listę uczestników i do wybranych wysyła zaproszenia, bez zapisów, bez późniejszych fochów, że się ktoś nie dostał itp. Najlepsze rozwiązanie! Jeśli będę jeszcze kiedykolwiek coś organizowała, to na pewno również takową formę wybiorę.
LOKAL
Choć lokali w Gdyni jest wiele to ciężko znaleźć, który byłby idealny na tego typu spotkania. A jak już się znajdzie - wydawało by się idealny - to zawsze coś musi się zepsuć. O czym mowa? Zapraszam do przeczytania relacji Organizatorki TU.
Ja wymienię tylko plusy lokalu - mieliśmy piętro dla siebie, miejsc dla każdego wystarczyło, fotele choć ciężkie były wygodne a koktajl malinowy to rozkosz dla podniebienia.
ORGANIZATORKA
Organizatorka - Czerwona Filiżanka - Kochana bardzo dziękuję za zaproszenie! Stanęłaś na wysokości zadania i dopięłaś wszystko jak trzeba. Wielkie brawa dla Ciebie. Ciesze się, że pokonałaś obawy czy podołasz i pokazałaś wszystkim, że jak się chce to można! Cieszę się, że mogłam Ci odrobinę pomóc przy robieniu zdjęć.
UCZESTNICY
Uczestnicy - miło było mi spotkać znane mi już twarze, ale również mile poznałam nowe osoby. Taki to plus spotkań, że człowiek może spędzić choć chwilę z osobami o wspólnej pasji. Cieszę się, że choć między nami były osoby lekko ze sobą zwaśnione, to schowały na ten moment swoje żale i nie dały nic po sobie poznać. Tak się zachowują osoby dorosłe! Kilka znanych mi blogerek powinno brać z nich przykład.
Uczestnikami byli:
- Dominika Czerwona Filiżanka - Organizator
- Martyna Testuje i Opiniuje
- Kasia Sklerotyczka
- Michał Twoje Źródło Urody
- Monika Mama z Różową Torebką
- Dorota Coś Dla Duszy i Dla Ciała
- Paulina Cienistość
- Magda Curly Madeleine
- i ja Monika My Mix of Life
WYKŁADY
Nasze spotkanie swoimi wykładami uświetniły Panie z depilacja.pl oraz acidboost.com. W trakcie wykładu Pani z acidboost.com Monika (Mama z różową torebką) miała możliwość wypróbowania zabiegu na swojej twarzy.
Podczas spotkania Dominika obdarowywała nas upominkami od sponsorów. Było tego tak dużo, że opiszę je w kolejnym wpisie. Każdej z firm bardzo dziękuję.
Jeszcze raz bardzo dziękuję Dominice za zaproszenie. Szkoda, że mój ból głowy nie pozwolił mi na zostanie na dalszą część spotkania. Paulina - dziękuję za tabletkę! Swoja drogą - muszę się wybrać do lekarza z tymi moimi bólami głowy, bo ostatnio jakby wzmożone i gorzej mi się funkcjonuje.
Sponsorzy:
Zakazane Prezenty * Ziołolek * Biolonica * BasicLab * Chocolissimo * Prezenty.plFiszki * Moja Butelka * Regenerum * Liqpharm * Palce Lizać * Zap-It
Semco * APN Cosmetics * Chic Chiq * Dabur * DMG Herbaty * Medical Beauty Group
Coffee Nation * Vita Liberata * Noble Health * Termokubki * ICB Pharma * Lavera
Bispol * Marion * Basilur * Uzdrowisko Busko Zdrój * Primavika * Aquaphor
Fresh&Natural * Luba * Stema * Twin Caps * Palestyna * Silcare * Lemax
W kolejnym wpisie pokażę co otrzymałam.

2/18/2018
Maybe Beauty Charytatywnie
Choć od listopadowej edycji Maybe Beauty nie minęło dużo czasu, to w styczniu zgadałyśmy się z Kasią "Sklerotyczka", że w lutym ponownie spotkamy się w cudownym, blogerskim gronie. Tym razem jednak miało być inaczej - tym razem chciałyśmy wspomóc odrobinę funkcjonowanie Domu Tymczasowego dla kotów Kitek w Gdyni. Ich historia poruszyła nas bardzo (od tego się zaczęła myśl o lutowej edycji Maybe Beauty). U nas od pomysłu do realizacji jest bardzo krótka droga. Musiałyśmy działać szybko, bo i czasu było niewiele. Szybko nie znaczy, że chaotycznie. O nie!
12/14/2017
Maybe Beauty - oczami współorganizatora
Kolejna edycja spotkania blogerek (i blogerów!) kosmetycznych pod nazwą Maybe Beauty przeszła już do historii. Dziś dzielę się z Wami moimi wrażeniami, przemyśleniami i tym, co tego dnia się działo.
Miałam okazję troszkę pomóc Kasi w organizacji tego wydarzenia, więc będzie to relacja oczami współorganizatora. Pewnie troszkę inne spostrzeżenia mają zawsze uczestnicy, a inne organizatorzy, więc zapraszam do dalszej części wpisu - u mnie jak zawsze konkretnie - z poszanowaniem czasu czytającego.
Miałam okazję troszkę pomóc Kasi w organizacji tego wydarzenia, więc będzie to relacja oczami współorganizatora. Pewnie troszkę inne spostrzeżenia mają zawsze uczestnicy, a inne organizatorzy, więc zapraszam do dalszej części wpisu - u mnie jak zawsze konkretnie - z poszanowaniem czasu czytającego.
11/01/2017
Spotkajmy się w Gdyni - relacja
21 października miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek pod nazwą "Spotkajmy się w Gdyni". Co prawda spotkałyśmy się w Rumi - w Hotelu Faltom, jednak Rumia jest tak blisko, że nawet nie odczuwa się w którym miejscu przebiega granica między miastami.
Były wykłady, były nowo znajomości, była licytacja w dobrym celu, były prezenty, był przepyszny tort i aż szkoda, że tak szybko się skończyło!
Były wykłady, były nowo znajomości, była licytacja w dobrym celu, były prezenty, był przepyszny tort i aż szkoda, że tak szybko się skończyło!
6/01/2017
Meet Beauty 2017. Relacja bez ściemy.
Weekend pod znakiem Meet Beauty Conference na długo zostanie w mojej pamięci. Dlaczego? Już spieszę Wam wszystko opisać. Postaram się krótko - bez zbędnych ceregieli, których stanowczo nie lubię.
![]() |
| Źródło: https://www.facebook.com/meetbeautyconference/ |
Moja podróż zaczęła się w sobotę. Pobudka o 2, autobus na dworzec o 4, by o 5:34 ruszyć w stronę Warszawy. Miałam dobrego kompana - DOROTA dziękuję za dotrzymanie towarzystwa itp.
Do stolicy dotarłyśmy z małym opóźnieniem, więc biegiem - i trochę na oślep - leciałyśmy w kierunku odjazdu autobusu.
Konferencja Meet Beauty w tym roku odbyła się w PTAK EXPO w Nadarzynie i połączona była z Targami Beauty Days.
Długa kolejka do rejestracji - na szczęście do stolika, do którego przypisane było moje nazwisko, stało tylko kilka osób. Lista obecności, opaski na ręce i fruuu - zaczynamy!
5/18/2017
Warsztaty z REALAC. Relacja.
Sobota, oprócz pięknej pogody, upłynęła pod znakiem paznokci, lakierów hybrydowych i dobrego humoru.
Sporo pojawiało się tego dnia na Instagram, ale zdając sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mają tam konto, albo też nie wszyscy tam zaglądają - postanowiłam opowiedzieć o tym dniu również na blogu.
Sporo pojawiało się tego dnia na Instagram, ale zdając sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mają tam konto, albo też nie wszyscy tam zaglądają - postanowiłam opowiedzieć o tym dniu również na blogu.
4/21/2017
Maybe Beauty 2017. Upominki.
Niedawno pisałam relację ze spotkania Maybe Beauty (TU) a dziś przyszedł czas by opisać Wam to, co przyniosłyśmy do domów - upominki od sponsorów. Jako organizatorki chciałyśmy by prezenty były tylko dodatkiem do spotkania a nie jego głównym aspektem. Nie wyobrażałyśmy sobie by było to spotkanie gdzie uczestniczki wychodzą z torbami pełnymi rzeczy, które nie dotyczą tematyki bloga - no wiecie - tak od udrażniacza rur, przez jakieś zupy w proszku aż do zniżki na spinacze do skarpet.
Spotkanie blogerek urodowych, to i urodowo musi być!
Spotkanie blogerek urodowych, to i urodowo musi być!
4/14/2017
Spotkanie blogerek w Gdyni, czyli Maybe Beauty 2017. Relacja
Zaczęło się niewinnie - od przyjemnego popołudnia u Kasi, od fantastycznych zakupów prosto zza zachodniej granicy i solidnej porcji pysznego, kokosowego ciacha. Gdzieś pomiędzy książkami a kosmetykami stwierdziłyśmy, że cisza się dzieje w trójmiejskiej społeczności blogerek urodowych i że przydało by się jakieś spotkanie.
Od rozmów do czynów u nas niedaleko, a do wielkiego dnia - około miesiąca, więc nie traciłyśmy chwili i przystąpiłyśmy do działania. I tak zrodziło się MAYBE BEAUTY 2017.
Od rozmów do czynów u nas niedaleko, a do wielkiego dnia - około miesiąca, więc nie traciłyśmy chwili i przystąpiłyśmy do działania. I tak zrodziło się MAYBE BEAUTY 2017.
5/05/2016
1/22/2016
10/22/2015
Nadmorskie Spotkanie Blogerów
W pierwszą sobotę października w Gdańsku odbyło się Nadmorskie Spotkanie Blogerów, na którym miałam okazję również być. Tym razem miejscem spotkania było Table-Top Cafe w Gdańsku.
Ciekawy wystrój wnętrza od początku przykuwał uwagę. Kolorowo, przytulnie i z bardzo miłą obsługą. I pysznym latte macchiato z syropem lawendowym.
6/14/2015
Co ja przyniosłam?
Witajcie Kochani. Jestem, żyję - blogowo trochę mniej, więcej na fb czy insta, ale i to miejsce niebawem zacznie na nowo tętnić życiem. Chcę trochę pozmieniać, trochę uporządkować. Zachciało mi się zmian, mam nadzieję, że na lepsze. W najbliższym czasie pojawi się sporo recenzji, ale dziś post wyczekiwany przez parę osób - pokażę, co znajdowało się w upominkach od sponsorów ze spotkania blogerek (relacja w poprzednim poście TU). Post ten miał się pojawić już dawno temu, ale wyszło tak, nie inaczej.
5/23/2015
Spotkanie Blogerek w Gdyni
Wszystko zaczęło się któregoś marcowego popołudnia, kiedy z Mariolą siedziałyśmy przy kawce, rozmowa zeszła na tematy blogowe. Gdzieś pomiędzy wyszło, że fajnie by było się spotkać z blogerkami z Pomorza. Ja jakoś weny na organizacje nie miałam i o temacie w sumie zapomniałam.
A Mariola zaczęła działać - zebrała grupę i zajęła się organizacją.
A potem dostała informację, że czeka ją miesięczny wyjazd do Szwecji, więc zobowiązałam się pomoc w przygotowaniu spotkania. Koniec końców pobyt Marioli się przedłużył i na spotkanie nie wróciła. (Kochana mam nadzieję, że zaraz po powrocie mnie odwiedzisz!).
16 maja 2015r. spotkało się 9 blogerek kosmetycznych Gdyni i okolic. Miało być nas 10, ale choroba pokrzyżowała plany Kamili, która dojechać nie mogła.
A Mariola zaczęła działać - zebrała grupę i zajęła się organizacją.
A potem dostała informację, że czeka ją miesięczny wyjazd do Szwecji, więc zobowiązałam się pomoc w przygotowaniu spotkania. Koniec końców pobyt Marioli się przedłużył i na spotkanie nie wróciła. (Kochana mam nadzieję, że zaraz po powrocie mnie odwiedzisz!).
16 maja 2015r. spotkało się 9 blogerek kosmetycznych Gdyni i okolic. Miało być nas 10, ale choroba pokrzyżowała plany Kamili, która dojechać nie mogła.
2/05/2015
See Bloggers - wady i zalety, czyli moja relacja z blogowego weekendu w Gdyni
Po dłuższej (chyba nawet najdłuższej w historii tego bloga) przerwie - wracam!
Styczeń ciągnął się jak flaki z olejem, był nudny, zimny i szary.
Poza jednym weekendem, o którym dziś chcę Wam troszkę opowiedzieć.
Kubki z kawą, herbatą etc. w dłoń i ...
![]() |
| Źródło grafiki: seebloggers.pl |
10/21/2014
Douglas Riviera Gdynia - spotkanie blogerek
Równo tydzień temu spędziłam uroczy wieczór w Perfumerii Douglas w gdyńskiej Rivierze.
Ani i Kubie z fashionable.com.pl udało się zebrać w jednym miejscu grupkę trójmiejskich blogerek.
Miło było zobaczyć znajome twarze i spędzić ten wieczór w sympatycznej atmosferze.
![]() |


























